Warter Polymers Najwyższa jakość

Kontakt

Warter Polymers Sp. z o.o.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY
ul. Zglenickiego 5
09-411 Płock
http://www.warterpolymers.pl

tel. +48 501 552 252

biuro@warterpolymers.pl

ZARZĄD

Prezes Zarządu

Piotr Staniszewski

tel.: +48 506 020 377

p.staniszewski@warterpolymers.pl

Członek Zarządu / Dyrektor ds. Technicznych

Tomasz Durmaj

tel. +48 697 990 277

t.durmaj@warterpolymers.pl

BIURO ZARZĄDU

Asystent Zarządu/ Specjalista ds. Marketingu i PR

Aleksandra Madajczyk

tel.: +48 501 552 252

biuro@warterpolymers.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik Działu Handlowego

Hanna Malyszek

tel. +48 785 897 134

h.malyszek@warterpolymers.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Edyta Smok

tel. +48 605 122 473

 e.smok@warterpolymers.pl

Przedstawiciel Handlowy – Kraj

Paweł Małkowski

tel. +48 605 383 970

p.malkowski@warterpolymers.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Eksportu

Jakub Osmański

tel. +48 509 249 129

jakub.osmanski@warterpolymers.pl

Przedstawiciel Handlowy – Kraj

Marek Jaskulski

tel. +48 607 872 101

m.jaskulski@warterpolymers.pl

Referent ds. Administracyjnych

Karolina Piotrowska

tel. +48 667 124 433

karolina.piotrowska@warterpolymers.pl

DZIAŁ PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Kierownik Działu 

Edyta Pietrzak

tel. +48 506 020 393

e.pietrzak@warterpolymers.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Jolanta Śledź

tel. +48 24 367 10 03

tel. +48 510 042 880

jolanta.sledz@warterpolymers.pl

Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji

Magdalena Bogacka

tel. +48 691 870 044

magdalena.bogacka@warterpolymers.pl

Specjalista ds. Administracyjnych

Aleksandra Krajewska

a.krajewska@warterpolymers.pl

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY I ZKP

Kierownik Działu / Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością

Olga Hejcelman

tel. +48 602 702 620

o.hejcelman@warterpolymers.pl

Specjalista

Katarzyna Brzeska

tel. +48 506 020 389

k.brzeska@warterpolymers.pl

Technolog

Daria Wiśniewska

d.wrobel@warterpolymers.pl

 

Technik Laborant

Paweł Ambroziak

p.ambroziak@warterpolymers.pl

DZIAŁ MAGAZYNOWANIA

Kierownik Działu

Paweł Samsel

tel. +48 503 030 902

pawel.samsel@warterpolymers.pl

TRANSPORT

Łukasz Miaśkiewicz

l.miaskiewicz@warterpolymers.pl

 

 

Warter Polymers Sp. z o.o.

SIEDZIBA SPÓŁKI
ul. Koralowa 60
02-967 Warszawa
NIP: 7743221328
Regon: 147480894
KRS: 0000527508
Rejestr: SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Kapitał zakładowy 7.000.000,00 PLN opłacony w całości.